معرفی عایق رطوبتی (ایزوگام)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ایزوگام بهترین دستاورد صنعتی در زمینه ایزولاسیون تا به امروز می باشد که همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی و تجربه سیر تکاملی خود را پیموده تا هر بنا و سازه ای را از پی تا بام در برابر رطوبت حاصل از برف و باران و غیره ایمن سازد . عایق رطوبتی یا ایزوگام در گذر از آزمایشگاههای مجهز و بکارگیری انواع پلیمرهای شیمیائی و الیاف مصنوعی تحت آزمایشهای مختلف قرار می گیرد تا در برا بر گرما ، سرما، پارگی،کشش طولی و عرضی و نفوذ پذیری آب مقاومت بالائی را از خود نشان دهد.


عایق های رطوبتی تولیدی شرکت پوشش بام غرب دلفان علاوه بر وزن و انعطاف پذیری مناسب در سرما و مقاومت بالا در گرما، در برابر انبساط و انقباض از استحکام بالایی برخوردار می باشند و با قیر اصلاح شده با پلیمر اتکتیک پلی پروپیلن به دو صورت با روکش آلومینیوم فویل و بدون روکش تولید می شوند. لایه ( فایبرگلاس ) تیشوی نخدار به همراه لایه پلی استر بکار رفته در این عایق رطوبتی مقاومت کششی بالائی را در آن ایجاد کرده که مقاومت عایق رطوبتی را در برابر انبساط، انقباض و لرزشهای ساختمان افزایش می دهد.
عایقهای رطوبتی در پشت بام ، کانالهای آب ، پی ریزی تونل ها ، سد ، استخرها و سطوح شیبدار و غیره مورد استفاده قرار گرفته و آسایش و اطمینان را باخود به ارمغان می آورند.
محصولات تولیدی پوشش بام غرب دلفان از خدمات گسترده پس از فروش و بیمه نامه معتبر برخوردار می باشد که توسط نمایندگیهای مجاز ارائه می گردد. صنایع تولیدی پوشش بام غرب دلفان تلاش میکند تا برای مصرف کنندگان بهترین انتخاب بوده و آسودگی خاطر را به آنها هدیه نماید